Пропозиція місяця!

Подаруйте частину своєї тисячі гривень з єПідтримки в бібліотеки – купіть їм нові книжки!!!

Якщо Ви маєте бажання подарувату ту або іншу книжку Видавництва “НОРА-ДРУК” для поповнення бібліотечних фондів і витратити на це гроші з єПідтримки, то Інтернет-книгарня видавництва Нора-Друк допоможе в цьому! Вкажіть при оформленні замовлення в полі “Примітки до замовлень” які саме книжки Ви бажаєте передати в бібліотеку і ми виконаємо Ваше побажання!

Протягом місяця ми збиратимемо такі подаровані книжки, а потім перешлемо їх одній з місцевих бібліотек, попередньо оголосивши про таку можливість (вибір здійснимо рендомайзером).

Список подарованих книжок буде у відкритому доступі, а звіт про відправку буде викладено на сторінках соц.мереж.


Нова система платежів з урахуванням змін в законодавстві вже протестована (в т.ч. для єПідтримки) і ввімкнена – робіть замовлення на https://books.nora-druk.com/ , будь ласка!

Від сьогодні ми оголосили Акцію: при сумі замовлення понад 1100 грн можна отримати знижку 200 грн ввівши у відповідне поле Кошика код купону vovyna1000 (код вводиться на останньому етапі “Оформлення замовлення” в полі над написом “Платіжні дані”)

Для того, щоб скористатися 1000 грн єПідтримки потрібно вказати в оплату “Fondy: Банківські картки, Apple/Google Pay” та після підтвердження замовлення та відкриття вікна системи Fondy внести туди дані своєї картки єПідтримка (наприклад з Приват24).


Нарешті четвертий (фінішний) трилер в авторській серії Cold Cases Йорна Лієра Горста йде до читачів! Як завжди в чудовому перекладі Наталії Іваничук 🙂
Замовляйте “Справа 1569” тут https://books.nora-druk.com/product/sprava-1569/
Початок книжки можна почитати за посиланням
https://books.nora-druk.com/horst-sprava1569-uryvor/


Отримали з друкарні перший наклад роману «Мідна доба» і з 03 грудня починаємо розсилку замовлень!


Новий переклад з арабської – роман єгипетської письменниці Соги Аль-Фіккі! Ознайомитися з уривком з роману та зробити замовлення https://books.nora-druk.com/al-fikki-reis-uryvok/


Українські автори


Бестселери тижня:
  • Роздобудько Ірен. Фаріде. Роман-апокриф.


Іноземні автори