Про книгарню

УВАГА! Під час війни можливі затримки відвантаження на декілька робочих днів!
Графік роботи компаній і відділень “Нова пошта” та “Укрпошта” уточнюйте у них, будь ласка.


Дорогий друже!

Дуже дякуємо за увагу до наших книжок й сподіваємось, що читання їх принесе Вам задоволення!

Використання сайта Книгарня НОРА-ДРУК в будь-якому вигляді (розміщення замовлень, заповнення заявок, форм і т. і.) означає те, що ви ознайомлені і згодні з умовами використання сайта і прийняття вами Публічної оферти.

Зареєструйтесь на сайті та виберіть товар. Якщо у Вас виникли запитання або Вам потрібна консультація, зателефонуйте до нас і ми допоможемо Вам.

Вкажіть Ваше Ім’я та Прізвище, номер мобільного телефону та електоронну адресу. Виберіть спосіб оплати та спосіб доставки (Увага! Ми здійснюємо відправлення лише по Україні! Детальніше – на сторінці Доставка).

Ми з радістю розглянемо всі пропозиції та зауваження!

Книгарня видавництва НОРА-ДРУК – ціни видавця:
плюс акції,
плюс розпродаж,
плюс спеціальні пропозиції на книжки від НОРА-ДРУК.

Ми приймаємо замовлення без вихідних, опрацьовуємо їх з 10:00 до 18:00 в робочі дні.

Написати нам можна на електронні адреси:
інтернет-книгарні kuzmin.andrii.v.@gmail.com
відділу реалізації видавництва books@nora-druk.com

Контактні телефонні номери:
інтернет-книгарні +38 073 421 73 94 (Viber)
відділу реалізації видавництва +380 94 829 50 22 або +380 93 548 46 26.

Просимо звернути увагу, що відкрите Замовлення з оплатою на рахунок діє 3 робочі дні. При не отриманні коштів у вказаний термін Замовлення анулюється. Ви можете змінити форму оплати Замовлення у власному Кабінеті.

Шановні клієнти! Після завершення оформлення Замовлення Ви отримаєте автоматично на вказану Вами ел.адресу повідомлення про статус Вашого Замовлення, також після відвантаження Вашого Замовлення на транспортну компанію (Нова Пошта або Укрпошта) автоматично генерується повідомлення з інформацією, що Замовлення виконано.
Після відвантаження Вашого Замовлення транспортній компанії ми обов’язково повідомляємо Вам на ел. адресу номер транспортної накладної Нової пошти або трек-код Укрпошти, за якими Ви можете відслідкувати рух посилки. Просимо перевіряти свою електронну скриньку, в тому числі і спам, оскільки фільтри деяких поштових серверів працюють не зовсім коректно.


Публічна оферта

Перед переглядом цього сайта ознайомтесь з умовами використання. Якщо ви не згодні із зазначенними нижче умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайта

Використання сайта в будь-якому вигляді (розміщення замовлень, заповнення заявок, форм і т. і.) означає те, що ви ознайомлені і згодні з умовами використання сайта і прийняття вами Публічної оферти.

Сайт https://books.nora-druk.com/ (далі «Книгарня НОРА-ДРУК») дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайта (далі «Сайт») тільки для персонального використання. Використання матеріалів Сайта в комерційних цілях не допускається. Будь-яка інформація про авторське право та інші відомості про право власності повинна бути збережена. Будь-яке використання цих матеріалів, їхнє змінення, розміщення на інших сайтах або в комп’ютерних мережах заборонено.

Реєструючись на Сайті, Покупець дає згоду на отримання інформаційних повідомлень від сайту, за допомогою служби коротких повідомлень (SMS) і електронної пошти.

Відмова від відповідальності

«Книгарня НОРА-ДРУК» в будь-який час без повідомлення може вносити будь-які зміни в матеріали про товари, ціни, послуги та будь-яку інформацію, що розміщується на цьому Сайті. «Книгарня НОРА-ДРУК» за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або внаслідок результатів використання цього Сайта.

Використання персональних даних

Користувач сайта «Книгарня НОРА-ДРУК» дає свою згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, таких як: назва платника або ПІБ, номери телефонів, місця проживання, адреса електронної пошти та інші відомості про себе, що вводяться на сторінці «Кошик» при оформленні замовлення на Товар.

Метою збору та використання персональних даних є виконання замовлення продукції. Користувач не має заперечень проти того, що персональні дані можуть бути використані для належного виконання замовлення продукції, сповіщення про новинки та інформування щодо проведення акцій, здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутні і діючі акції та інші заходи Продавця, про передачу замовлення на доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язань Сторонами.

Користувач підтверджує, що обсяг прав як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

Порядок купівлі продажу

Цей порядок регулює купівлю ̵ продаж на Сайті, в тому числі:

добровільний вибір Покупцем товарів на Сайті;
самостійне оформлення Покупцем замовлення на Сайті;
оплату Покупцем замовлення, оформленого на Сайті;
виконання та передачу замовлення Покупцеві.
Порядок оформлення замовлення

Покупець самостійно оформляє замовлення на Сайті.

Після отримання на Сайті замовлення представник Книгарні НОРА-ДРУК зв’язується будь-якими відомими доступними способами з Покупцем для підтвердження і уточнення часу і вартості та особливостей доставки.

У разі відсутності якогось товару представник Книгарні НОРА-ДРУК зв’язується з Покупцем за допомогою телефонного зв’язку, електронної пошти або за допомогою будь-якого іншого засобу звʼязку і надсилає Покупцеві повідомлення з пропозицією замінити товар.

Оплата і доставка товару

Повна вартість замовлення складається з вартості товару на Сайті і вартості доставки.

Вартість доставки на Сайті не зазначена і залежить від діючих тарифів організації, які займаються доставкою.

Доставка по Україні здійснюється відповідними підприємствами, про що детально описано в розділі Доставка.

Покупець зобов’язується отримати товар за вказаною в замовленні адресою у встановлений час або передоручити прийом замовлення довіреній особі. Якщо за вказаною адресою замовлення не було отримане через відсутність Покупця або довіреної особи, а також документів ( паспорта, довіреності), транспортні витрати буде включено у вартість цього або наступного замовлення.

Скасування замовлення

Покупець має право скасувати замовлення в будь-який момент, у тому числі у випадку, коли товар вже доставлено. Покупець зобов’язаний попередити Продавця про скасування замовлення за можливості в найкоротші терміни будь-яким способом.

Якщо Покупець скасовує замовлення після його доставки, то він зобов’язаний сплатити витрати з доставки товару.

Покупцеві, який здійснив попередню оплату замовлення, але не отримав його у встановлений час зі своєї вини або відмовився від отримання замовлення після його доставки додому або в офіс, повертають кошти в сумі вартості товару за винятком витрат із доставки.

Покупець погоджується з тим, що Продавець має право відмовити в прийнятті замовлення від Покупця, який неодноразово (два і більше разів) скасував замовлення в момент доставки, а також змінював склад замовлення під час доставки і / або вже після здійснення продажу.

Вартість та умови оплати товарів

Ціну товару вказано на Сайті на момент оформлення Замовлення і її не включено у вартість доставки.

Продавець має право в односторонньому порядку без попередження змінити ціну на товар. Продавець не має права змінювати ціну замовленого товару після того, як Замовлення було прийнято Продавцем, а Покупець отримав електронне повідомлення або телефонний дзвінок, що підтверджує Замовлення або Покупець здійснив розрахунок за товар.

Покупець може здійснити оплату замовленого Товару:

банківською картою Visa або MasterCard на Сайті в момент оформлення Замовлення;
перерахувавши грошові кошти безпосередньо перед отриманням Товару на банківський рахунок Продавця.
Покупець розуміє і погоджується з тим, що оператором з прийому і проведення платежів за товари, які представлено на Сайті, є, залежно від обставин, одна з компаній-екваєрів, що підключена до Сайта і обрана самостійно Покупцем у процесі здійснення оплати за товар.

Товар до моменту його передачі Продавцем повинен бути повністю оплачений Покупцем.

Детальна інформація – у розділі Умови оплати і доставки.

Обмін/Повернення товару

Якщо є поліграфічний брак, що призводить до втрати або перекручування інформації: відсутність друкованого тексту, заминання друкарським верстатом сторінки, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, перевернуті щодо обкладинки сторінки. У випадки виявлення такого роду недоліків, за вами залишається право повернути в магазин раніше придбану книжку протягом 14 днів з моменту отримання.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”» від 19.03.1994 року № 172 книжкова продукція належної якості поверненню не підлягає.

Для електронного контенту За електронний контент адміністрація сайту не повертає грошові кошти. Електронні книжки не підлягають поверненню чи обміну. У випадку здійснення Покупцем оплати за надання доступу до завантаження Контенту та неможливості його безпосередньо завантажити з технічних чи будь-яких інших причин Покупцем (що виникли на стороні та з вини Покупця), повернення сплачених грошових коштів не проводиться, а Контент буде вважатися таким, що отриманий належним чином. Повернення сплачених грошових коштів можливе лише у тому випадку, якщо Продавцем був наданий неробочий файл (який неможливо відтворити чи зберегти (якщо це доведено після перевірки Продавцем) та у разі, якщо Продавець не може здійснити заміну такого файлу. Таким чином, Контент належної якості поверненню та обміну не підлягає.

Натискаючи на кнопку «Оформити замовлення», Покупець дає свою згоду на цей Договір приєднання, який діє до повного виконання умов сторонами.