Сьогодні роман Марини Гримич “Юра” почав свій шлях до читача!

Сьогодні день народження нової книжки — роман Марини Гримич «Юра» побачив світ!

«Юра» є сіквелом, тобто незалежним продовженням роману «Клавка», який став національним бестселером і найкращою книгою Форуму видавців 2019 року у жанрі прози. Марина Гримич — авторка більш як 20 різножанрових романів, член Національної спілки письменників України та Українського ПЕН.
Київ, 1968 рік, кінець «відлиги». Юра — студент-фізик, успішний комсомольський ватажок, перспективний науковець-початківець — потрапляє в лещата непростих обставин і в пекло власних сумнівів: йому потрібно зробити моральний вибір, а він відчуває, що не готовий до цього. Адже його життя є своєрідним буфером поміж двома світами, — з одного боку, світом «золотої молоді», дітей секретарів ЦК КПУ, ЦК ЛКСМУ, КДБ, а з іншого, — світом його мами Клавки, яка є однією з тих безіменних і негероїчних представників української інтелігенції, що тримають на своїх плечах могутній тил для шістдесятництва.

До читачів він йде в паперовому та електронному форматах. Купити книжки вже можна:
паперову https://www.yakaboo.ua/ua/jura-2204693.html
електронну https://play.google.com/store/books/details?id=l1TuDwAAQBAJ
Днями з’явиться й аудіокнижка «Юра», синхронізована з електронним форматом – можна буде і слухати, і читати з сервісу Lingart.

Позначки:, , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *