«Марловський кримінальний клуб» – новинка в серії «Морок»

Новинка в серії «Морок» – роман «Марловський кримінальний клуб» Роберта Тарагуда (переклад українською Наталі Тисовської), який ввійшов в короткий список фіналістів Премії Едгара По (2023 Edgar®) в номінації Меморіальної премії Ліліен Джексон Браун.
В книжці мова піде про розкриття парадоксального вбивства, в якому буде задіяний парадоксальний слідчий.

Сімдесятисемирічна Джудит Потс щаслива як ніхто. Вона мешкає сама-одна у старовинному особняку, складає кросворди для газет, і ніхто не диктує їй, що робити і скільки пити віскі.
Але одного вечора, плаваючи в Темзі, Джудит стає свідком убивства. Проте місцева поліція не вірить її словам, тому Джудит вирішує взятися до розслідування сама, ще й залучити двох нових подруг.

Але невдовзі в Марлові знаходять ще одне тіло, і жінки розуміють: у місті, схоже, з’явився серійний убивця. І тепер загадка, яку вони взялися розгадати, перетворюється на смертельну небезпечну гру…

Роберт Тарагуд – творець серіалу «Смерть у раю» (в українській озвучці «Злочин у раю»).
Автор написав серію романів за мотивами серіалу про детектива Річарда Пула, а потім вирішив змінити харизматичного головного героя на не менш харизматичну героїню – саме так з’явилася Джудит Потс.

Саме так з’явився роман «Марловський кримінальний клуб», який обов’язково сподобається шанувальникам продуманих, захопливих і інтригуючих детективів.

Читати початок книжки
https://books.nora-druk.com/marlow-uryvok/
Замовити примірник за спеціальною ціною
https://books.nora-druk.com/product/thorogood1/
(Для оформлення банеру використано Image by boyerlib0 from Pixabay)

Позначки:, , , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.