Національний тиждень читання 2021

На підтримку ініціативи Українського інституту книги “Національний тиждень читання” інтернет-книгарня видавництва “НОРА-ДРУК” проводить спеціальну Акцію:
зробіть фото книжки серії Морок, Біографії або перекладу з арабської мови від видавництва НОРА-ДРУК та отримайте знижку 25% на інші видання вказаних серій!

Умова Акції дуже проста:
фото потрібно розмістити в період з 13 по 17 грудня 2021 в соцмережі та тегнути сторінку видавництва НОРА-ДРУК. Фото можна розмістити на власному екаунті, в групі або на сторінці найближчої бібліотеки!

Протягом доби після публікації фото Ви отримаєте код купону на знижку 25% для використання на сайті books.nora-druk.com (купон діятиме до 19.12.21 включно).
Якщо Ви не отримали повідомлення з кодом купону, то поінформуйте нас ел. листом на адресу books@nora-druk.com з посиланням на Ваш пост в соцмережі.

Увага! Пости варто розміщувати в мережах Фейсбук, Інстаграм та Твітер. В Акції беруть участь лише паперові видання. Кількість примірників в акції обмежена.
Книжки, які беруть участь в Акції:
серія МОРОК: Горст Йорн Лієр. Справа 1569; Горст Йорн Лієр. Одержимий злом; Горст Йорн Лієр. Потайна кімната; Горст Йорн Лієр. Код Катаріни; Тведт Кріс. За браком доказів; Тведт Кріс. Небезпека рецидиву; Кокотюха Андрій. Третій рівень. Короткі історії; Кокотюха Андрій. Називай мене Мері…; Тайґе Трюде. Пацієнт; Тведт Кріс. Той, хто вбиває; Волков Олексій. Вовчий місяць; Гарасим Андрій. Борги нашого життя;
серія Біографії: Жерар де Кортанз Фріда Кало. Безжальна врода; Мансон Річард. Тесла: винахідник сучасності; Феррарі Енцо. Мої страхітливі радощі. Історія мого життя; Пажак Фредерік. Ван Гог. Іскріння;
переклади з арабської: Аль-Фіккі Сога. Рейс Каїр – Касабланка; Свейлех Халіль. Тест на каяття; Дуейги Жаббур. Надруковано в Бейруті.

Чекаємо ваших фото!!!

#ТижденьЧитання #ЗнайдиСвоюКнижку
Гайда за книжками!

Позначки:, , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *