06.10.22 Отримай подарунок за краще запитання Ірен Роздобудько або за відгук про роман «Неймовірна…»!

В четвер 6 жовтня 2022 Ірен РОЗДОБУДЬКО на своїй сторінці у фейсбук говоритиме з читачами про новий роман «Неймовірна…»: перші відгуки, читацькі враження, запитання, зауваження, емоції… Автори трьох кращих запитань та відгуків, на думку письменниці, отримають від видавництва в подарунок книжку*!

За два місяці з дня виходу роману «Неймовірна. Ода до радості» в світ, вже з’явилися перші відгуки читачів та рецензентів з враженнями від твору Ірен Роздобудько. Є запитання про процес підготовки книжки, першоджерела інформації про головну героїню Олену Телігу, про той історичний час і паралелі з сьогоденням.

На сторінці в фейсбуці буде проведено стрім з Ірен Роздобудько, де кожен зможе завчасно або під час стріму поставити запитання письменниці (через приватне повідомлення в фб або на мейл books@nora-druk.com) та отримати відповідь. Авторів трьох кращіх на думку Ірен запитань та відгуків про роман, видавництво НОРА-ДРУК відзначить подарунками*!


* В подарунок можна буде обрати будь-яку книжку, що видана протягом останніх двох років (також пересилка по Україні Новою поштою або Укрпоштою за рахунок видавництва):
Елліс Курт. Серед вовків : Роман / Курт Елліс ; пер. з англ. Наталі Тисовської. — К. : Нора-Друк, 2022. — 384 с. — серія «Морок».
Роздобудько Ірен. Неймовірна. Ода до радості. Роман. / Ірен Роздобудько. — Київ : Нора-Друк, 2022. — 368 с.
Тведт Кріс. Пом’якшувальні обставини. Роман / Кріс Тведт ; пер. з норвезької Н. Іваничук. — Київ : Нора-Друк, 2022. — 400 с. — серія «Морок».
Горст Йорн Лієр. Справа 1569. Роман / Йорн Лієр Горст ; пер. з нор-везької Н. Іваничук. — Київ : Нора-Друк, 2021. — 384 с. — серія «Морок».
Аль-Фіккі Сога. Рейс Каїр – Касабланка. Роман / Сога Аль-Фіккі ; пер. з араб. Олени Хоміцької. — Київ : Нора-Друк, 2021. — 206 с.
Шнайдер Слободан. Мідна доба. Роман / Слободан Шнайдер ; пер. з хорватської Андрій Любка. — Київ : Нора-Друк, 2021. —488 с.
Ле Телльє Ерве. Аномалія. Роман / Ерве Ле Телльє ; пер. з французької Іван Рябчий. — Київ : Нора-Друк, 2021. — 320 с.
Гримич Марина. Вугледар – 2099. Роман / Марина Гримич. — Київ : Нора-Друк, 2021. — 296 с.
Келлі Марта Холл. Бузкові дівчата. Роман. 2-ге видання. / Пер. з англійської В. Горбатька. — К. : Нора-Друк, 2021. — 544 с.
Роздобудько Ірен. Фаріде. Роман-апокриф. / Ірен Роздобудь­ко. — Київ : Нора-Друк, 2021. — 232 с.
Камиш Маркіян. Оформляндія. Чормет. Ряска. Збірка. / Маркіян Камиш – К.: Нора-Друк, 2021. – 176 с.
Свейлех Халіль. Тест на каяття. Роман / Халіль Свейлех ; пер. з араб. О. Прохорович. — Київ : Нора-Друк, 2021. — 208 с.

Позначки:, , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.